GWARANCJA JAKOŚCI

Wiemy jak ważna jest niezawodność produktów i bezpieczeństwo zakupów. Dlatego też szafy przesuwne INDECO wyposażamy w systemy jezdne na które przysługuje,  aż 5 lat gwarancji.

PROJEKT – POMIAR – MONTAŻ!

Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i montażu mebli na wymiar na terenie całego Śląska i okolic. Od wielu już lat wykonujemy usługi, które charakteryzują się na rynku najwyższą jakością.

CZY WIESZ, ŻE?

Montowane przez nas drzwi przesuwne INDECO posiadają trwałość pozwalającą na 50.000 pełnych cykli otwarcia i zamknięcia. Oferowane przez nas szafy spełniają wiele norm bezpieczeństwa.

Realizacje

Szafa przesuwna w sypialni.

Nasza klientka – Pani Agata, podesłała do nas zdjęcie szafy, którą montowaliśmy tydzień temu z dopiskiem „przesyłam zdjęcie, najładniejszej ze wszystkich szaf. Dziękuję. Jestem zadowolona i usatysfakcjonowana.”

 

Biała praktyczna szafa przesuwna.

Kolejna zadowolona klientka. Tym razem uszczęśliwiliśmy Panią Magdalenę z Dąbrowy Górniczej. To właśnie Pani Magdalena jest autorką poniższych zdjęć 🙂

 

Szafa do biura

Z przyjemnością prezentujemy naszą ostatnią realizację – szafa na dokumenty zamontowana w firmie z Katowic. Dwudrzwiowa szafa z drzwiami przesuwnymi, która jest wstanie pomieści mnóstwo segregatorów z dokumentami 🙂

Szafa wnękowa + dostawka.

Tym razem zamontowaliśmy szafę narożną we wnęce + wolnostojącą dostawkę. We wnęcę zastosowaliśmy system drzwi przesuwnych, natomiast dostawka ma klasycznie otwierane drzwi. W środku szafy znajdziemy 12 półek, jeden pawlacz, jedną szufladę i dwa drążki do powieszenia ubrań.

 

wpis05-wnekowa-dostawka

 

Biała szafa – zdjęcia po montażu.

Ewidentnie po zamówieniach od naszych klientów widać, że wykończenia mieszkania w kolorze białym wraca do łask. Dzięki wykorzystaniu bieli w mieszkaniu najmniejsze szczegóły są bardzo uwydatnione. Doskonale widzimy wtedy wszelkie dekoracje, czy ustawione rzeźby, bądź obrazy bo dobrze kontrastują one z białym kolorem.

 

Poniżej przedstawiamy jedną z naszych ostatnich realizacji, gdzie klient zdecydował się, abyśmy zamontowali szafę w kolorze białym.

 

wpis04-biala-szafa

Strona 1 z 212