GWARANCJA JAKOŚCI

Wiemy jak ważna jest niezawodność produktów i bezpieczeństwo zakupów. Dlatego też szafy przesuwne INDECO wyposażamy w systemy jezdne na które przysługuje,  aż 5 lat gwarancji.

PROJEKT – POMIAR – MONTAŻ!

Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i montażu mebli na wymiar na terenie całego Śląska i okolic. Od wielu już lat wykonujemy usługi, które charakteryzują się na rynku najwyższą jakością.

CZY WIESZ, ŻE?

Montowane przez nas drzwi przesuwne INDECO posiadają trwałość pozwalającą na 50.000 pełnych cykli otwarcia i zamknięcia. Oferowane przez nas szafy spełniają wiele norm bezpieczeństwa.

Realizacje

Trzydrzwiowa szafa Dąb Cortona z lustrem.

Szafa w kolorze Dąb Cortona, okucia aluminium w kolorze szampan. Drzwi przesuwne, dwa razy z płyty Dąb Cortona, raz lustro łączone z płytą Dąb Cortona. Wymiary szafy 280 x 65 x 250 cm.

 

Szafa – biała Alaska + lacobel

Kolejna realizacja szafa wykonana z płyty laminowanej biała Alaska, skrzydła w okuciach aluminiowych z lustrem i białym lacobel.

 

Szafa z drzwiami przesuwanymi.

Szafa z lustrami z wnętrzem z białej płyty i blenda w płycie lakierowanej w wysokim połysku. Wszystko idealnie zgrane tak jak życzyła sobie klientka z kuchnią w wysokim połysku. W szafie zamontowaliśmy drzwi przesuwne z lustrem.

 

Szafka łazienkowa + blat nad pralką

Właśnie skończyliśmy. Szafka w łazience z drzwiami otwieranymi wykonanymi z płyty białej lakierowanej na wysoki połysk wraz z blatem nad pralkę również z płyty lakierowanej, drzwi z cichym domykiem.

 

Szafa na wymiar w kolorze czekoladowym

Kolejna realizacja za nami 🙂

SZAFA NA WYMIAR W KOLORZE CZEKOLADOWYM:

  • szafa na wymiar dwudrzwiowa , otwierana tradycyjnie.
  • fronty szafy laminowane w kolorze limba czekoladowa.
  • w szafie zamontowaliśmy bardzo użyteczne zawiasy z cichym domykiem.
  • wnętrze szafy klientka zażyczyła sobie białe, z paroma półkami
    oraz drążkiem na ubrania.
  • wymiary szafy 185 cm x 98 cm x 90 cm. 
Strona 1 z 3123