GWARANCJA JAKOŚCI

Wiemy jak ważna jest niezawodność produktów i bezpieczeństwo zakupów. Dlatego też szafy przesuwne INDECO wyposażamy w systemy jezdne na które przysługuje,  aż 5 lat gwarancji.

PROJEKT – POMIAR – MONTAŻ!

Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i montażu mebli na wymiar na terenie całego Śląska i okolic. Od wielu już lat wykonujemy usługi, które charakteryzują się na rynku najwyższą jakością.

CZY WIESZ, ŻE?

Montowane przez nas drzwi przesuwne INDECO posiadają trwałość pozwalającą na 50.000 pełnych cykli otwarcia i zamknięcia. Oferowane przez nas szafy spełniają wiele norm bezpieczeństwa.

Kontakt

Umów się na pomiar bez wychodzenia z domu. Przyjedziemy z wszystkimi próbkami i materiałami do Twojego domu. Podczas wizyty wykonamy w mieszkaniu/domu niezbędne pomiary pomieszczeń i jednocześnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wykonania mebli.

SALONY SPRZEDAŻY – poniżej adresy naszych salonów, gdzie możesz zobaczyć przykładową szafę. Od ręki i bezpłatnie stworzymy wizualizację Twojej szafy według Twoich sugestii, dokonamy wyceny i załatwimy wszelkie formalności.

STEP-DOOR

ul. Katowicka 41, 43-100 Tychy
PON-PT 10-18, SOB 8-14

STEP-DOOR

STEP-DOOR (obok Leroy Merlin przy Orlen)

ul. Zuzanny 22, 41-219 Sosnowiec
PON-PT 10-18, SOB 8-14

STEP-DOOR

PanExpert (boczna ulicy Staszica)

ul. Zagórska 11, 41-300 Dąbrowa Górnicza
PON-PT 9-19, SOB 9-15

PanExpert